#1 Żorzanka w biznesie. Dorota Sałach - wypożyczalnia sprzętu Kercher "Doloris"


Drodzy Czytelnicy!
Z wielką radością chcę przedstawić Wam swój nowy projekt - „ŻORZANKA W BIZNESIE”. To jest seria audio wywiadów (podkastów) z kobietami z Żor i okolic, które prowadzą działalność gospodarczą, mają firmy jednoosobowe lub są przedsiębiorcami.

Skąd u nich pomysł na własną firmę, ich sekrety prowadzenia biznesu, jak sobie radzą z problemami, co ich inspiruje oraz jak wyszukują czas na rodzinę i dzieci? O byciu przedsiębiorcą, kobietą i mamą! Do pomocy, łączenia oraz inspiracji innych kobiet, które chcą założyć własny biznes!

Symbolicznie, że akurat Dorota Sałach, właścicielka firmy jednoosobowej "Doloris - wypożyczalnia sprzętu Kercher", która założyła swoją działalność kilka miesięcy temu, czyli ma biznes „młody”, jest pierwszym rozmówcą także „młodego” projektu „Żorzanka w biznesie”.

Gdzie Dorota dostała pieniądze na start, na co postawiła, żeby się wyróżnić spośród konkurentów, jak promuje swój biznes i jakie metody są najbardziej skuteczne, kto ją inspiruje oraz co ona poleca innym kobietom, chcącym założyć własny biznes – słuchajcie w PODKAŚCIE!

Mam nadzieję że projekt będzie się rozwijał i inspirował innych kobiet, które chcą założyć swój biznes. Może, nie jest jeszcze doskonały - przepraszam za akcent i błędy, ja ciągle się uczę, - i ze względu na niektóre braki techniczne. Bardzo chciałam już startować, więc będę go ulepszać w trakcie! Bo, jak powiedziała Dorota, „lepiej żałować że się spróbowało niż że nigdy się nie spróbowało” J
Mam sporo pomysłów na temat nowych rozmówców, tematów rozmowy, ale także z chęcią wysłucham uwagi oraz propozycje.  PISZCIE W KOMENTARZACH!!!

"Żorzanka w biznesie", EDYCJA #2
"Żorzanka w biznesie", EDYCJA #3


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

40 сервисов для мониторинга отзывов о компании в онлайн и традиционных медиа

5 онлайнових сервісів-помічників у вивченні польської мови + БОНУС

5 błędów w wymawianiu rosyjskich słówek, które «выдадут вас с головой»